Tavuk Kiralık Kuluçka

Tavuk kuluçka süresi 21 gündür, ilk 18 gün gelişim makinalarımızda son 3 günü ise çıkım makinalarımızda civcivleri çıkartmaktayız. Tavuk kuluçkasında üretimhanemizin kapasitesi 5000’dir , kiralamalar ile ilgili iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Kaz Kiralık Kuluçka

Kaz kuluçkası, 28-35 gün süren en zor kuluçka süreçlerinden biridir yumurtalar birinci haftadan sonra hergün soğutma işlemi görmektedir. Üretimhanemiz de kaz kuluçkası kapasitesi 2500 olmakla beraber çimuka marka makinalarımızla kaz kuluçka işlemini yapmaktayız.

Daha fazla bilgi edinin

Hindi/Ördek Kuluçka

Hindi ve ördek kuluçkası 27-30 gün sürmekte olup kuluçka oranları tavuktan farksız olarak değişiklik göstermemektedir. Hindi ve ördek için kuluçka makinalarımızın kapasitesi 5000’dir.

Daha fazla bilgi edinin

 

Kiralık Kuluçka Hizmeti

2016 yılından beri yapmakta olduğumuz kiralık kuluçka hizmetini Türkiye’nin en kaliteli Kuluçka Makina markası olan  Çimuka ve VGS kuluçka ile yapmaktayız.

Yumurta kapasitemiz 2021 yılında Tavuk 5000, Hindi/Ördek 5000, Kaz için ise 2500’dür kaz kapasitesinin düşük olmasının sebebi ise Kaz yumurtalarının iriliği ve kuluçka makinasında gördüğü soğutma işleminden kaynaklanıyor.

Çalışma prensibimiz her zaman güvenilir şekilde müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sloganımız Yumurtayı Getir Civcivi Götür 🙂

 

 

Daha detaylı bilgi için;

Tıkla ;